GRUPY KOMUNIJNE

Serdecznie zapraszamy do współpracy grupy komunijne. Każdego roku, korzystając z naszego niemal 20-letniego doświadczenia. Obsługujemy setki grup oferując naszą bogatą ofertę strojów, a także dodatków komunijnych.

Proponujemy dwa rodzaje sprzedaży:

1. Sprzedaż bezpośrednia (przyjeżdżamy, mierzymy, odwozimy)

Po zgłoszeniu grupy ( telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy) umawiamy się na spotkanie i jedziemy do grupy w miejsce zaproponowane przez organizatora. Na spotkaniu prezentujemy nasze stroje i dodatki, tak żeby każdy mógł na żywo zapoznać się z naszą ofertą. Po wyborze strojów mierzymy osobiście każde dziecko. Po wykonaniu strojów umawiamy się na kolejne spotkanie i odwozimy gotowe stroje na miejsce, gdzie każdy ma możliwość przymierzenia i sprawdzenia czy wszystko jest w porządku. Jeśli coś wymaga poprawy, zaznaczamy wszystko na miejscu i zabieramy strój do poprawy. Cena dla sprzedaży bezpośredniej jest ostateczna i zawiera zarówno nasze przyjazdy jak i ewentualne poprawki. Działamy na terenie całego kraju jak i za granicą.


2. Sprzedaż wysyłkowa

Należy wypełnić formularz lub zgodną z nim kopię i przesłać mailem lub pocztą tradycyjną. Po wykonaniu zamówienia stroje przesyłamy kurierem na wskazany adres. Płatność następuje przy odbiorze przesyłki lub przelewem na konto firmy przed wysyłką strojów. W przypadku wysyłkowego zamówienia grupowego prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzyskania cennika dla tego typu zamówienia.